Doktoranci ZUT: Baltic University Programme zaprasza na międzynarodowe PhD Students Training (22-26 listopada) 15.09.2023 09:55

Sieć Baltic University Programme zaprasza uczestników studiów doktoranckich, którzy reprezentują obszary zainteresowania BUP i ukończyli 1 rok studiów do składania wniosków o udział w międzynarodowym szkoleniu dla doktorantów BUP PhD Students Training 2023.

Wydarzenie odbędzie się w terminie 22-26 listopada 2023 w Politechnice Łódzkie.

Program szkolenia obejmuje warsztaty, wykłady, prezentacje własne oraz indywidualne konsultacje z ekspertami międzynarodowymi.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla doktorantów BUP – organizatorzy pokrywają koszty zakwaterowania i wyżywienia. Koszt dojazdu do Łodzi jest po stronie uczestników.

Więcej informacji na stronie wydarzenia www.balticuniv.uu.se/activities/phd-students-training-2023/

Liczba miejsc ograniczona. Termin złożenia zgłoszenia on-line upływa 15 października 2023.